Zpět do obchodu

Registrace

Pro pacienty

 

Systém ISTEL představuje okamžité vyhodnocení zdravotního stavu a zlepšení kvality života díky lepšímu přehledu o celkové zdravotní kondici.

istel

 

Všechna Vaše měření (glykémie, tlak, váha, tělesná teplota a EKG) na jednom místě.

Jednoduchý a rychlý přenos výsledků měření do cloudového účtu.

Možnost konzultovat výsledky měření s lékařem bez vycházení z domu.

Zlepšení kvality života díky lepší kontrole zdravotního stavu.

Možnost sdílení výsledků měření s ošetřovatelem nebo osobou blízkou.

 

pacient

 Obrázek3

 

Nejčastější dotazy


dotazyJaké jsou výhody využívání systému ISTEL Care?

Systém IstelCare umožňuje rychlý přístup k výsledkům měření hladiny glukózy, krevního tlaku, váhy, tělesné teploty a EKG pro ještě účinnější monitoring zdravotního stavu. Jedná se o snadný a bezpečný způsob sdílení naměřených dat s lékařem nebo ošetřovatelem. V systému je k dispozici deník klasický i hodinový pro ještě rychlejší intuitivní interpretaci výsledných hodnot díky barevnému a grafickému rozlišení. 

Kolik mě bude stát užívání systému ISTEL Care?

Nic. Pro všechny uživatele - lékaře, zdravotnický personál, pacienty i ošetřovatele je registrace i užívání systému zcela ZDARMA.

Jak se mohu zaregistrovat v systému ISTEL Care?

Tento úkon můžete provést dvěma způsoby: pomocí prohlížeče, na stránce www.istelcare.cz nebo přímo v aplikaci ISTEL Health. Výsledky měření budou uchovávány na jednom místě, ze kterého je budete moci sdílet s lékařem nebo ošetřovatelem.

Jak a kdy mohu využít zákaznické podpory při problémech s užíváním systému ISTEL Care?

V případě dotazů a problémů se systémem ISTEL Care nás neváhejte kontaktovat na e-mail istel@biotter.cz nebo telefonicky +420 607 701 050 (Po-Pá 9:00-16:00).

Kde mohu stáhnout aplikaci ISTEL Health?

Aplikaci ISTEL Health můžete stáhnout zdarma pro systém Android z Google Play a pro systém iOS z obchodu App Store.

gooapp 

Jsou data v systému dostatečně zabezpečená?

Ano, samozřejmě, data v systému jsou spravována v souladu se závaznými pravidly ochrany osobních údajů. Data jsou ukládána na cloudová uložiště, zcela zabezpečená, dostupná pouze osobám, se kterými se rozhodnete je sdílet. Přístup těmto osobám  povolíte na základě unikátního ověření SMS kódem. V seznamu osob, které mají přístup k pacientově zdravotní dokumentaci, můžete kdykoli vybrané osobě přístup odepřít.

Jak mám dokončit registraci, když jsem nestihl/a zadat aktivační kód?

Kdykoli se můžete přihlásit k vytvořenému účtu a dokončit registraci. Zobrazí se hlášení, že je Váš účet zatím neaktivní a je potřeba ho aktivovat. Po zadání příkazu aktivace Vám bude zaslán nový aktivační kód.

Při registraci jsem zadal nesprávné telefonní číslo a se svým rodným číslem se již nemohu zaregistrovat, jak mohu daný krok stornovat?

Kontaktujte, prosím, naší zákaznickou linku, po ověření Vaší osoby bude zatím neaktivní účet odstraněn a bude možné provést registraci s Vašim rodným číslem a správným telefonním číslem opětovně.

Zapomněl/a jsem heslo k účtu v systému ISTEL Care. Jak se mohu přihlásit?

Na stránce přihlášení do systému ISTEL Care postačí kliknout na hlášení: "Zapomněli jste heslo?" a na uvedené stránce zadat telefonní číslo uvedené při registraci. Na Váš mobilní telefon bude zaslána SMS zpráva s kódem pro nastavení nového hesla a povolení přístupu. Ujistěte se, prosím, že máte telefon po ruce.

Mohu zrušit povolení přístupu k mým výsledkům měření lékaři nebo ošetřovateli?

Ano, máte tuto možnost. Je potřeba být přihlášen v systému na stránce www.istelcare.cz a v menu zvolit záložku "Nastavení sdílení", dále pak v nastavení u dané osoby zvolit příkaz "Odstranit přístup". V případě, že budete chtít v budoucnu dané osobě přístup znovu povolit bude nutné zadat nový unikátní ověřovací SMS kód.

Zpět do obchodu